Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Aksuvital Misvaklı Lüks Diş Fırçası
 • 39.90 TL
Adet
 • Uygun Fiyat
 • Hızlı Kargo
 • Güvenilir Alışveriş
 • 129 TL üzeri
  kargo bedava
 • Kapıda ödeme
  imkanı
 • %100 Orijinal
  ürün garantisi

Kullanım Özellikleri

·Ürün saklama kabından çıkarıldıktan sonra misvak başlıklarının çok daha uzun ömürlü olması ve misvakın diş temizliğinde devreye giren liflerinin temizliği sağlayacak esnekliğe ulaşabilmesi için en az 1 saat suda bekletilmesi gerekmektedir.
 

·Her kullanım öncesinde çeşme suyuyla yıkamanız tavsiye edilir.
 

·Dişlerinize bastırmadan yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalama tekniği ile kullanmanız tavsiye edilir.
 

·Birkaç kullanımdan sonra doğal bir ürün olması nedeniyle misvak liflerinde dökülmeler meydana gelebilir. Bu liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir.
 

·Aksuvital Misvak Diş Fırçasını kullanarak diş ve diş etlerinizi fırçalayabilir, aynı zamanda dilinizi ve damağınızı da aynı şekilde temizleyebilirsiniz.
 

·Belirli bir kullanım sonrasında kısalan misvak liflerinin her biri vidalı sistemle gövdeye bağlı olduğundan, her bir başlığı sola doğru çevirerek rahatlıkla çıkarabilir ve yenisi ile değiştirebilirsiniz.
 

Uyarılar

·Aksuvital Misvak Diş Fırçası kullanıldıktan sonra orijinal kabının içerisine yerleştirilir ve kapağı açık bırakılır. Ürünümüzün hava alması mikrop ve bakteri oluşumunun önüne geçecektir. Dolayısıyla ürünün hava alacak şekilde kendi özel kutusunda muhafaza edilmelidir.
 

·Diğer plastik diş fırçalarıyla aynı yerde muhafaza edilmemelidir. Poliüretan kökenli fırçalardan akan kimyasal maddeler, doğal diş fırçamızın ahşap yüzeyine temas ettiğinde leke bırakır. Ayrıca ürünün kısa ömürlü olmasına neden olur.
 

·Aksuvital Misvak Diş Fırçası devamlı suda bekletilmez, misvakın lifleri su içerisinde sürekli olarak çözündüğünden ömrünü kısaltır, misvakta bozulmalara sebep olur, ahşap üzerinde lekeler oluşmasına neden olur.
 

·Aksuvital Misvak Diş Fırçası sabit bir gövde üzerinde vidalı fırça başlığı sistemine sahip olduğundan çocukların kullanması durumunda bu vidalarla oynanması veya kullanım nedeniyle yerinden gevşemesi söz konusu olabilir. Sökülebilen bu vidalı başlıkların yutulma tehlikesine karşı özellikle küçük yaştaki çocukların ürünü tek başlarına kullanmaması önerilmektedir.

BU ÜRÜNÜ ALANLAR BUNLARI DA ALDI
% 11
TTO Anti Plak Diş Macunu 75 ml
34.90 TL
% 11
TTO Thermal Diş Macunu 75 ml
22.90 TL
% 11
Sarakan Doğal Bitkisel Diş Macunu (50 ML)
36.90 TL
% 11
Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu
49.00 TL
% 11
Luis Bien Aktif Karbon Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml
49.00 TL
% 11
Aksuvital Misvaklı Diş Fırçası 9lu Yedek Başlık
19.90 TL
% 11
Dermoday Denthos Aktif Karbon Siyah Diş Macunu - 75 ml
29.00 TL
% 11
Dermoday Denthos Natural White Diş Macunu - 75 ml
29.00 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.