Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Korean Red Ginseng Tablet - Kırmızı Kore Ginsengi Devlet Bandrollü
 • 299.00 TL
Adet
 • Uygun Fiyat
 • Hızlı Kargo
 • Güvenilir Alışveriş
 • 49 TL üzeri
  kargo bedava
 • Kapıda ödeme
  imkanı
 • %100 Orijinal
  ürün garantisi
Korean Red Ginseng Tablet 120 Tablet X 300 mg

Korean Ginseng Company KGC Devlet Bandrollü Kırmızı Kore Ginsengi 

ŞİMDİ YENİ AMBALAJINDA.... Lütfen sahte ürünleri almayınız ve kullanmayınız. Ürünümüzün LOT numarası belirtilmişti ve faturasıyla birlike gönderilmektedir. Orijinal ve kaliteli ginseng için milyonların tercihi Dogalecza.com.tr'yi tercih edebilirsiniz. KORE DEVLET KONTROLLÜ GINSENG ÜRÜNÜ Dogalecza.com.tr güvencesiyle birlikte sizlere ulaştırılmaktadır.

Shim - Ginseng bitkisinin orijinal adı Kore'ye ait ginseng bitkisi Korece de "İnsan" anamına gelir, çünkü insan şeklini andırır. Korece de bu kelime anlamı güçlü kök tabanı anlamına gelen Shim'den türemiştir. 

Ginseng yetiştirilmesinin 1000. yılı

Ginseng'in yetiştirilmesinden önce kökü yabani olarak (sansam - dağ ginsengi)  olarak bulunmuştur. Yalnızca dağların derinliklerinde yetişen Sansam bulunmasındaki zorluklardan dolayı, yabani ginseng tohumları veya yeni filizleri dağlarda yetiştirilmiştir. Bu nazik ve zor bulunur bitkinin yetiştirilmesi oldukça zahmetlidir. Kore de ginseng yetiştirilmesi sadece değişik ve pahalı yöntemlerin araştırılması sonrasında ve uygun iklim ve zeminin yardımı ile başlamıştır.

Kore Ginsengi  üstün kalitesi ile tanınır. 

Tarihi kayıtlar Ginseng 'in Gogur Yeo Krallığı döneminde [ MÖ 37 - MS 668] en önemli geleneksel bitki olarak kullanıldığını göstermektedir. Kayıtlara göre eski Çin imparatorlarının bitkileri araştırdıkları ve Kore ginseng 'inin en değerli bitki olduğu yazılmaktadır.

Geleneğin devamı - Kore Ginseng Şirketi (KGC)

Kore ginsengi 'nin etkinliği ve değeri diğer türlerinde Çin, Japonya ve ABD gibi ülkelerde yetiştirilmesine önderlik etmiştir. Ancak Kore ginseng'i toprak yapısı nedeniyle orijinal ginseng yetiştirilmesi için en iyi iklim ve zeminde büyüyen, en eski yetiştirme tarihine sahip olan en kaliteli ginseng olarak tanınmıştır. Kore hükümeti ginseng ticaretini 1899 yılında Sam jeong kuva kurumu (ginseng yönetim ofisi) Han İmparatorluğunun devlet sınırları içerisinde yönetmeye başlamıştır. Bunu takip eden tekel bürosu ve Kore ginseng şirketi ülkenin 1000 yıllık ginseng ticaretini devam ettirmektedir.

KGC Devlet Kontrolü ile yüksek kaliteyi garantiyi eder. 

KGC ham madde satın alma sisteminde altı yıllık ginseng köklerinin sözleşmeli çiftliklerden satın alma araştırması yüksek kaliteyi garanti eder. KGC zemin koşullarının yönetiminden başlayıp, çiftlik teknolojisi ve bununla ilgili hükumet satın alma sürecindeki sıkı kontrollerle en yüksek kaliteyi size sağlar.

Neden KGC Devlet Kontröllü Ginseng'i Tercih Etmelisiniz?

Ginseng büyüme zirvesine altı yıllık kök yetiştirme süresi ve dengeli olarak kafa, ana gövde ve kuyruk kısmının kullanılması ile erişir. Kökler ortalama olarak 80 gram ağırlığında olup, bu ağırlık dört yıl sonra eriştiği ağırlığın ortalama iki katıdır ve önemli aktif bileşenleri içerir. Bu nedenlerle altı yıllık en iyi ginseng yüksek kalite için gereklidir.

Kırmızı Kore Ginseng İçerik

KGC Kırmızı Kore Ginseng % 100 Kırmızı Kore Ginseng (Panax Ginseng) İçerir. 

Kırmızı Kore Ginseng tablet nasıl kullanılır?

Kırmızı Kore Ginseng Kullanımı gayet kolaydır. Günde üç defa, bir tablet alınması tavsiye edilir.

Kırmızı Kore Ginseng tablet faydaları

Korean Red Ginseng Faydaları faydaları hakkında mevcut yasalar gereği bilgi veremiyoruz. Kırmızı Kore Ginsengi kullanıcıları deneyimlerini yorumlarını Ekşi sözlük, facebook ve diğer pek çok sosyal medya platformunda “Kırmızı kore Ginsengi ekşi” başlığında yazmıştır.

Kırmızı Kore Ginsengi Fiyatı

Kırmızı Kore Ginsengi fiyat bakımından Türkiye’nin Doğal Sağlık Merkezi Dogalecza.com.tr ’de en uygun tutara satılmaktadır. Sepete ekle butonunu tıklayarak 7/24 online sipariş vererek satın alabilirsiniz.

En uygun fiyatlı Korean Red Ginseng ürününe orijinal, faturalı, güvenli, gönül rahatlığı içerisinde güvenle Ankara, İstanbul ve İzmir ve tüm Türkiye’den ulaşmak için hemen sitemiz üzerinden online ya da 0312 220 35 55 no'lu telefondan sipariş verebilirsiniz.

*Korean Red Ginseng 
BU ÜRÜNÜ ALANLAR BUNLARI DA ALDI
% 11
Balen For Woman Kapsül
65.00 TL
% 11
Balen For Men Takviye
89.00 TL
% 11
Kange Kırmızı Kore Ginseng Maca 120 Tablet
199.00 TL
% 11
V-Gold XL Krem 5 x 5 ml
12.50 TL
% 11
W-Fly Woman Gel 5x5 ml
12.50 TL
% 11
W-Fly Breast Firming Gel 5X5Ml Göğüs Bakım Kremi
12.50 TL
% 11
Shiffa Home Epimedyum Takviyesi
66.00 TL
% 11
Ginseng Ekstraktlı Macun Epimedium İlaveli Macun
39.00 TL
% 11
Nely8 Long Time Krem 10x1.5ML.
38.00 TL
% 11
Nely8 XL 25x3ML. Şase Krem
39.00 TL
% 11
Star Nights Klasik Özel Sprey - Silver
29.00 TL
% 11
SPEED MAN Maca Noni L-Argininin
119.00 TL
% 11
Scream S2000 Delay Longtime Spray
39.00 TL
% 11
Scream Genital Cream For Women
39.00 TL
% 11
ERObyHOT XXS Tightening Spray
105.00 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.