WhatsApp ile Hemen Ulaş!
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - $ 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
$ 0,00

Gizlilik Politikamız

 

Bize Güvenebilirsiniz!

Online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve güvenlik servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

  • Kredi Kartı Güvenliği

    Dogalecza.com.tr kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Dogalecza.com.tr kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

  • SSL Güvenlik Sertifikası

    Dogalecza.com, SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Dogalecza' da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir.

  • Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli!

    Dogalecza üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. Dogalecza.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir Dogalecza.com'la ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Dogalecza.com müşterilerinin güvenliğine çok önem vermektedir. Kullanıcılara ait kişisel bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinli veya izinsiz erişemez.

  •  

Yenilik ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar olmak için
E-Bültene kayıt olun.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.