WhatsApp ile Hemen Ulaş!
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - $ 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
$ 0,00

Hakkımızda

Dogalecza.com.tr Kurucuları sektöründe yarım asırlık deneyime sahip uzman kişilerdir. 2006 yılından beri online satış yapan sitemiz yüzbinlerce aileye güvenle ve huzurla sağlık, güzellik ürünlerini ulaştırarak dünya genelinde tanınır ve hizmetleri takdir edilir bir kurum olmayı başarmıştır. Dünya markası doğal sağlık ve güzellik ürünlerinin tanıtıldığı ve uygun fiyatlarla satışa sunulduğu internet sitesidir. Sitemizde en son sistem teknolojik altyapıyla müşterilerin güvenli alışveriş yapmaları sağlanmaktadır. Sitemiz her geçen gün çığ gibi büyüyen ziyaretci ve müşteri sayısıyla bizlere büyük kıvanç yaşatmaktadır.

    Avrupa’nın en saygın saç ve cilt bakım markalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapan firmamız etkili bir iletişimi benimsemiş, alanında uzun yıllar eğitim görmüş, profesyonel ve her zaman yeniliklere açık çalışanlardan oluşmaktadır.

    Sitemizde birçok temel kategoride dermokozmetik ürünlere, gıda takviyelerine, sağlık kitaplarına, anne bebek sağlığı ürünleri gibi insan hayatına konfor ve estetik sağlayan sağlık markalarına yer vermekteyiz. Tam anlamıyla profesyonel ve AB standartlarında kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Türkiye’de bu alanda en büyük marka olmanın sorumluluğuyla çalışmalarımız, geleceği hedefleyerek büyük bir disiplin ve gayret içinde devam etmektedir.
 

Yenilik ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar olmak için
E-Bültene kayıt olun.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.