Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

LIBIEN Saç Serumu Kadınlar İçin - Güçlü Etki

Marka : LIBIEN
% 28 İndirim
  • 179.00 TL
  • 129.00 TL
Kampanya Seçiniz
Adet
  • Uygun Fiyat
  • Hızlı Kargo
  • Güvenilir Alışveriş
LIBIEN SAÇ DEVRİMİ BAŞLADI
Kullananlar Hayretler İçinde Kaldı!

Prof. Dr. Elif LOĞOĞLU başkanlığındaki bilim ekibi tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucu benzersiz bir saç formülü geliştirdi. 

DANIŞMA HATTI:
Telefon: 0 (312) 220 35 55 WhatsApp: 0 (533) 313 96 73

LANSMAN KAMPANYASI:
Dogalecza, LIBIEN Saç Serumu yetkili satış merkezidir. Çok özel lansman kampanyalarımız devam etmektedir.  Yukarıda "Kampanya Seçiniz" sekmesini inceleyerek sizin için en uygun kampanyayı kolayca tercih edebilirsiniz. 
 
LIBIEN SAÇ SERUMU 50 ML - KADINLAR İÇİN 
"Türkiye'nin Bilim Gücü"

Türk Bilim İnsanları Tarafından "Aynalara Sevinçle Bakmanız" İçin Geliştirildi.
 
KADINLAR İÇİN GÜÇLÜ ETKİ 

LIBIEN SAÇ SERUMU HAKKINDA:

Türk Bilim İnsanları Uzun Araştırmalar Sonucu Saç İçin Benzersiz Bir Formül Geliştirdi.

Serum; kadınların saç yapısı esas alınarak üretildi. Saç yapısını korumak ve geliştirmek isteyen her birey LIBIEN SAÇ SERUMU'NU rahatlıkla kullanabilir. 

İçeriğindeki peptid içerikli aktif bileşenlerin saç için gösterdiği geliştirici etki klinik araştırmalarca ispatlanmıştır. Yüksek teknoloji öğeleri barındıran eşsiz formül daha ilk kullanımdan itibaren saçı keratinize ederek saç için gerekli olan büyüme ve gelişme ortamını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Saç dökülmesi, incelme, cansızlık, seyrelme ve yavaş uzama gibi sorunlar estetik görünümümüzü olumsuz etkileyen faktörlerdir. Hepimiz yeni, gür, dolgun, sağlam ve sağlıkla ışıldayan kalın saçlara kavuşmayı arzu ederiz.

Türk bilim insanlarının; insanoğlunun hizmetine sunmuş olduğu LIBEN SAÇ SERUMU daha şimdiden saçını sevenlerin yeni tercihi oldu.

Anadolu'nun yüksek rakımlı dağlarındaki el değmemiş floradan özenle seçilen bitkiler teknoloji ile entegre edilerek insanoğlunun saç sağlığı için hazır hale getirilmiştir. Örneğin: Erzurum bölgesinde yetişebilen bazı özel bitkilerin ekstraktları da yıllarca süren araştırmalardan sonra formüle dahil edilmiştir.

Böylesine eşsiz bir çalışma Türkiye'de üretilmiş olması nedeniyle üstün kalite ve teknoloji unsurlarına rağmen fiyatı bakımından oldukça hesaplıdır. Benzer peptid teknolojileri barındıran ithal ürünlerde fiyatlar 10 katına kadar çıkabilmektedir. Bu yönüyle de LIBIEN SAÇ SERUMU tüm dünyada ilgi görmeyi başarmıştır. Ayrıca Türk bilim insanlarınca geliştirilmiş olması ülkemiz adına gurur vericidir. 

LIBIEN Saç Serumu, hormon ve insan sağlığını etkileyecek kimyasallar içermez. Formülü doğal bir etkiyle çalışır, saçın fizyolojik yaşam döngüsünü doğal bir etkiyle regule eder, dolayısıyla kullanımı bırakınca geriye dönüş yaşanmaz.

LIBIEN SAÇ SERUMUNU KULLANMAYA BAŞLARKEN:

En az 3 ay süreyle ara vermeden düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. İleri derecede zayıflamış saç kökleri için süre 6 aya kadar çıkabilmektedir. 

1 kutu LIBIEN SAÇ SERUMU ortalama 15 günlük kullanım için yeterli olacaktır.

LIBIEN Saç Serumu memnuniyetinizi garanti eder. 

Mutlu Saçlar, Gülen Yüzler Diliyoruz.

LIBIEN SAÇ SERUMU İÇERİĞİ:

Aqua, Alcohol, Panthenol, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptid-1, Xantham Gum, Hydrolyzed Keratin, Triticum Vulgare Germ Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, .Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethyexyglycerin, Potassium Sorbate. 

LIBIEN SAÇ SERUMU KULLANIMI:

-Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız.
-Kuru saça uygulayınız.
-Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız.
-Damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız.
-En az 6 saat saçınızı yıkamayınız. Serum saçta ağırlık ve yağlanma yapmaz. Uygulama sonrası yıkama gerektirmez. 
-En az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir.

Uyarılar:
-Sadece haricen kullanılır.
-Uygulama yaparken kaş ve kirpiklerinize temas etmemesine lütfen özen gösteriniz. 
-Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.
-Kutu açıldıktan sonra dayanma süresi 16 aydır.

Tüm saç tipleri için uygundur. 

AKTİF BİLEŞENLERİN ETKİNLİĞİ HAKKINDA YAPILAN KLİNİK DEĞERLENDİRMELER

Formülü oluşturan aktif maddelerden Peptide biotinyl-GHK için yapılan klinik araştırmalarda:

-Kontrol grubunda formülü kullananlarda saç büyümesinin % 121 daha fazla olduğu gözlenmiştir.
-ß In vivo çalışmalar: Telojen fazın bir döngüsünü kapsayan 4 aylık klinik çalışmanın sonuçları: formülü kullanan grupta anajen / telojen oranında önemli bir artış göstermiştir.

-Kullanım başladıktan 14 gün sonra saç kökünün papilla seviyesinde ve dış kök kılıfında kuvvetli laminasyon görüldü. Peptit Biotinil-GHK’nın saç kökünü koruyucu ve onarıcı etkisi 30 kat daha yüksek gözlenmiştir. 

-Genel morfoloji açısından, saç folikülü keratinositlerinde belirgin yenilenme aktivitesi (14 günlük kültür) uygulanabilir bir kök kılıfının bakımı ile (mitozlar, Ki67) ve geliştirilmiş yapışma proteinleri ile yapılanma (kolajen IV ve laminin 5) sorumlu dermiste sabitlenme kaydedildi.

-Kullanım sonrası saç DNA'sında gen aktivitesi gözlemlendi. Yukarı regüle edilmiş genler, yüksek büyümeye yönelik bir hücre profilini yansıtır. Çok güçlü biçimde ekspress edilen hücre metabolizması enzimlerinde aktivite (% 123 ila %189, enzime bağlı olarak). Aynı zamanda protein HSP27 için (% 164); farklılaşma aktivitesi . Farklılaşmaya birkaç yapışma proteininde artış eşlik etti: hücreler ve yapışma arasında bir uyum sağlayanlar ve keratinositlerin hücre tabakalarına yayılması (desmogleinler, desmocollinler); bazal laminaya hücre bağlanmasıyla ilgili olanlar (laminin bağlanma proteini, vimentin, integrin a ve b) ve son olarak çevre dermise (desmogleinler, desmocollinler) bağlanmayı sağlayanlar.

-4 ay kullanım sonrası telojen kılların ampul bölgesinde çok belirgin yeni oluşum gözlemlendi. Anajen kıllarının kök kılıfı da, kalınlaşarak ve açıkça tanımlı hücre tabanlarına dönüştü. Kök kılıfın yüksek kalitede olduğu gözlendi. Optimum dermal-epidermal sağlayan mükemmel yapılandırılmış bazal laminalı saçın dış tarafına yapışma. İç kök kılıf tarafında, kıl mili ile bağlantı bölgeleri gözlemledi.

-Tam bir telojen içeren 4 aylık klinik çalışmanın sonuçları faz anagen / telojen oranında önemli bir artış gösterdi. Bu bulgu; yapılan morfolojik bulgularla mükemmel şekilde uyumluydu, deneklerden alınan saç örnekleri Telogen kıllarda, kusursuz bir şekilde yapılandırılmış kök ve düzenli bazal lamina ile kılıf dermiste kenetlenme sağlanmıştır. 

-Etkili bir peptid olan Biotinil-GHK; Yapışma proteinleri sayesinde saçın tutturulmasını sağladı. Apigenin, vazodilatör ile birlikte flavonoid etki, tesir bitki yapraklarından elde edilen oleanolik asit yoluyla genetik saç dökülmesine sebep olan dihidrotestosteron üretimini 5a-redüktaz'ı durdurmak suretiyle inhibe etti. 

-Telojen fazı kapsayan 4 aylık klinik çalışma ile belirgin anti-saç dökülmesi etkisi onaylandı, kompleksin etkinliği test edildi. Morfolojik ve immünohistolojik analizleri Çalışmanın başında ve sonunda alınan saç örnekleri telojen kılı ampul, kök kılıf ve laminin 5 ve kolajen IV yoğunlukları belirgin olarak kaydedildi.
YORUMLARÜrün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
YORUMLARA GÖZ ATIN
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİN YASAL TANIMI: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.


GIDA TAKVİYELERİ HAKKINDA UYARI Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dogalecza.com.tr aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Yenilik ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar olmak için
E-Bültene kayıt olun.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.