Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Stop Grey Saç Beyazlık Giderici Losyon

Marka : Stopgrey
% 11 İndirim
 • 179.00 TL
 • 159.00 TL
KAMPANYA ADETİ SEÇİNİZ
Adet
 • Uygun Fiyat
 • Hızlı Kargo
 • Güvenilir Alışveriş
 • 49 TL üzeri
  kargo bedava
 • Güvenilir
  Alışveriş
 • %100 Orijinal
  ürün garantisi

Dogalecza.com müşterilerine özel kampanya:
1 Kutu 159 TL - 2 Kutu 259 TL - 3 Kutu 359 TL
Bu özel fırsatı kaçırmayın...

STOP GREY SAÇ BEYAZLIK GİDERİCİ LOSYON


- İtalya'dan İthal


– Avrupa’nın 1 numaralı saç beyazlık giderici losyonu artık Türkiye’de!

– Herhangi bir saç rengine titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim yapmaz.– Stop Grey melanin yerine, saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. StopGrey’i beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz.

– StopGrey kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur; herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için losyonu her hafta sadece 2 veya 3 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz.

Stop Grey Kullanımı:
– STOPGREY herhangi bir renkteki saç üzerinde titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. STOPGREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar. Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman gerekebilir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

– UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATI OKUYUNUZ:

– KULLANIMDAN ÖNCE VE KULLANIM SÜRESİNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ.

– Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz.

– Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız.

– Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, StopGrey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır. Elde ettiğiniz saç rengini korumak için StopGrey losyonunu haftada 2 veya 3 kez, her zaman temiz ve tamamen kuru saça uygulayınız.

– Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.
– Stop Grey İtalya SOCO Laboratuvarlarında geliştirilmiştir.
– Ferrara Üniversitesi'nce testleri yapılmıştır.


 

SIK SORULAN SORULAR


StopGrey onaylı bir ürün mü?
StopGrey Avrupa’nın en önemli saç bakım ürünleri geliştirme laboratuvarı SOCO tarafından Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun olarak İtalya’da üretilmiştir. Dünyanın en önemli akademi merkezlerinden biri olan Ferrara Üniversitesi tarafından etkinliği ve güvenilirliği test edilip onaylanmıştır. StopGrey Türkiye’de de mevcut yasal izinler çerçevesinde satışa sunulmuştur.

StopGrey’i kimler kullanabilir?
StopGrey saçı beyazlayan, bu durumdan rahatsız olan erkek ve kadınlar tarafından kullanılabilir. Saç insanoğlunun en önemli aksesuarlarından biridir. Saç mitolojide aşkı temsil eder, insanlar genç imajlarını ve çekiciliklerini beyazlamamış gür saçlarıyla tedarik edebilirler. Saçı beyazlayan herkes bu ürünü güvenle kullanabilir.

StopGrey nerelerde satılmaktır?
StopGrey Dogalecza'da, Watsons Mağazalarında ve eczanelerde satılmaktadır. Sitemizden sipariş ettiğiniz Stop Grey aynı gün faturasıyla birlikte kargoya verilir ve siz ertesi gün teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

StopGrey her saç renginde nasıl etkili oluyor?
İnsanoğlunda saç rengini belirleyen faktör saç gövdesi içinde bulunan pigment tüpleridir. Bu tüplerin yapısındaki gözenekler geniş hacimliyse saç gövdesi daha çok pigment depolayabildiği için saç koyu renkli, dar hacimliyse sarı – kahve gibi açık tonlu olur. StopGrey boş olan pigment gözeneklerini melanini taklit eden bir renk pigmentiyle doldurduğu için saçınızın rengi orjinal şekline geri dönmektedir.

StopGrey’in saç boyalarından farkı nedir?
Saç beyazlaması melanosit hücrelerinin azalmasıyla birlikte saç gövdesindeki pigment tüplerine melanin maddesini üretememesi nedeniyle oluşur. StopGrey bu tüplerdeki azalan veya yok olan pigment seviyesini tamamlayarak saçın rengini doğal bir şekilde geri kazanmasını sağlar. Saç boyalarıysa saç gövdesinin dış yüzeyini boya maddesiyle bir kalıntı şeklinde kaplayarak etkisini gösterir. StopGrey tamamen insan fizyolojisine uygun bir şekilde doğal etki gösterir.

StopGrey ne kadar sürede etki gösterir?
StopGrey’i kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Saçınızın fizyolojik yapısına bağlı olarak 10 günden 30 güne kadar bir süre içinde pigment depolarını doldurarak saçların yeniden ana rengine kavuşmasını sağlar. Sürenin kişiden kişiye değişme nedeni tamamen saçın yapısıyla alakalıdır. Pigment tüplerindeki gözenekler dar yapıdaysa süre uzayabilir, geniş yapıdaysa süre kısalır.

StopGrey’i kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
StopGrey’den tam ve kesin bir sonuç almak için şu hususlar çok önemlidir; 1- Kullanım öncesi ve kullanım süresince losyon kutusunu iyice çalkalayınız. 2- Mutlaka uygulamayı sabah saatlerinde yapınız. 3- Uygulama esnasında saçınızın temiz ve kuru olmasına önem gösteriniz.

StopGrey’in etkisi kalıcı mı?
StopGrey ana saç rengini kazanıncaya kadar her gün kullanılır. İstediğiniz renk tonuna kavuştuktan sonra varolan sonucu korumak ve saç gövdesindeki pigment tüplerini daima dolu halde tutmak için haftada 1-2 defa kullanmanız tavsiye edilir. Böylece sonucu kalıcı hale getirmiş olursunuz.

StopGrey’i sadece saçımın bir kısmına uygulayabilir miyim?
StopGrey’i yalnızca saçınızın bir kısmına örneğin şakaklarınıza kullanabileceğiniz gibi saçınızın tümüne de uygulayabilirsiniz. StopGrey’i hangi saç bölgesine uygularsanız orada sonuç alırsınız.

StopGrey’i bayanlarda kullanabilir mi?
StopGrey genellikle erkekler tarafından tercih edilen bir üründür. Çünkü erkeklerde boya yapay görünmektedir, kadınlar genelde ana saç renklerinin aksine saç boyası gibi radikal renk değişimlerini tercih etmektedirler. Doğal görünümlerini arzu eden ve buna kavuşmak isteyen bayanlar da StopGrey’i kullanarak istedikleri etkili sonucu elde edebilirler. Dolayısıyla bayanlar tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

StopGrey’i nasıl kullanmalıyım?
Kullanımdan önce ve kullanım süresince şişeyi iyice çalkalayınız. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz. Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız. Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, Stop Grey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır.

StopGrey deride leke bırakır mı?
StopGrey saç boyası olmadığı için deride ve giysilerinizde leke bırakmaz.

StopGrey’in herhangi bir yan etkisi var mı?
StopGrey Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. İçeriğinde kurşun, asetat, civa gibi ağır metaller, zararlı kimyasallar barındırmaz. Formülasyonunda insan sağlığına olumsuz etki eden herhangi bir öğe taşımaz. Güvenilirlik durumu yapılan klinik testlerle de kanıtlanmıştır. Sitemizin Klinik Test Sonuçları bölümünden de inceleyebilmeniz mümkündür. StopGrey tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmış, olumlu sonuçlar alınmış ve herhangi bir sağlık sorununa yol açmamıştır.

StopGrey’i kullandıktan sonra denize girebilir miyim?
StopGrey Losyon’u saçınıza uygulayıp iyice kuruttuktan sonra denize girmenizde bir etki kaybı yaşanmaz.


 
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİN YASAL TANIMI: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.


GIDA TAKVİYELERİ HAKKINDA UYARI Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dogalecza.com.tr aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.
EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

Yenilik ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar olmak için
E-Bültene kayıt olun.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.