Sepetim

0 ürün -

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam

Stop Grey Saç Beyazlık Giderici Losyon

Marka : Stopgrey
% 0 İndirim
  • 129.00 TL
Kampanya Seçiniz
Adet
  • Uygun Fiyat
  • Hızlı Kargo
  • Güvenilir Alışveriş

STOP GREY SAÇ BEYAZLIK GİDERİCİ LOSYON - ÖZEL FİYAT VE KARGO BEDAVA
-
 İtalya'dan İthal
- Beyaz Saça Etkili Çözüm
- Avrupa'da 1 Numara

DANIŞMA HATTI: 
0 (312) 220 35 55 WhatsApp: 0 (533) 313 96 73

STOP GREY KAMPANYASI:
Dogalecza, STOPGREY Saç Beyazlık Giderici Losyon resmi online satış merkezidir. Çok özel lansman kampanyaları sadece Dogalecza'da devam etmektedir.  Yukarıda "Kampanya Seçiniz" sekmesini inceleyerek sizin için en uygun kampanyayı kolayca tercih edebilirsiniz. 

STOPGREY SAÇ BEYAZLIK GİDERİCİ LOSYON
StopGrey Avrupa’nın en önemli saç bakım ürünleri geliştirme laboratuvarı SOCO tarafından Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun olarak İtalya’da üretilmiştir. Dünyanın en önemli akademi merkezlerinden biri olan Ferrara Üniversitesi tarafından etkinliği ve güvenilirliği test edilip onaylanmıştır.

STOPGREY HAKKINDA:
StopGrey beyaz saçlar üzerinde gösterdiği etki ile tüm dünyada tanınmış bir üründür. Stop Grey’i kullanmaya ilk başladığınızda saç gövdesindeki boş melanin tüpleri dolmaya başlar. Kullanıma devam ettiğinizde saçınızdaki beyazlar günden güne yok olur. Melanin yerine saça kendi rengini veren bir pigmenti saç gövdesine yükleyerek saçlarınızın ana rengine kavuşmasını sağlar.

Stop Grey bir boya değildir, içeriğinde sağlığa zararlı ağır metaller ve zararlı kimyasallar barındırmaz. Stop Grey beyazları yok ederken aynı zamanda saçlarınıza gençlik, parlaklık ve canlılık kazandırır. Bu nedenle StopGrey saçtaki beyazları yok etme alanında efsaneleşmiş bir üründür.

Herhangi bir saç rengine titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim yapmaz. Stop Grey melanin yerine, saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. StopGrey’i beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz.

STOPGREY LOSYON'U KULLANMAYA BAŞLARKEN
En az 4 hafta süreyle ara vermeden her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Saçın yapısına bağlı olarak nadiren süre biraz daha uzayabilmektedir.  

StopGrey'den maksimum etkiyi görebilmek için aşağıdaki hususlara özen göstermeniz gerekiyor.
1-Mutlaka sabah saatlerinde uygulayınız. İçeriğindeki pigmentlerin aktif hale gelmesi için gün ışığına ihtiyacımız vardır. Gece uygulayacağınız StopGrey'in hiçbir faydası olmayacaktır.
2--StopGrey'i uygularken saçınızın kuru olmasına özen gösteriniz. Nemli ve ıslak saç, saç korteksiyle aktif bileşenler arasında bariyer olacağı için yine bir etki sağlamayacaktır.
3-StopGrey'i mutlaka temiz saça uygulayınız. Yağlı, kirli, toz ve toprağa maruz kalmış saçlar ürün içeriğindeki pigmentlerin saçınıza nüfuz etmesini mümkün kılmayacaktır. Saçınızı her gün yıkamanız gerekmez, önemli olan StopGrey'i uyguladığnızda saçınız temiz olması önemlidir. 
4-StopGrey'i kullanamadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. StopGrey içeriğinin homojenize olması önemlidir.
5-Diğer en önemli konu saçınız rengini kazanıncaya kadar her gün düzenli olarak kullanmamız gerekiyor. Bu süre ortalama 4 hafta civarındadır. Bu süreçte ara verirsek elde ettiğimiz sonuçlar kaybolacaktır. Saçımız rengini kazandıktan sonra sonucu korumak ve daimi hale getirmek için haftada bir kaç defa uygulamamız yeterlidir.

Bu ön bilgiler ışığında saç rengimizi kazanmak için gerekli süre; ortalama 4 hafta, kutu adeti olarak da 1-2 adettir. Saçımız rengini kazandıktan sonra elde edeceğimiz sonucu korumak için ortalama 3-4 ayda 1 kutu tüketmiş olacağız. Bu hesaba göre StopGrey'in saç boyatmaktan çok daha hesaplı bir uygulama olduğu ortadadır. 

STOP GREY SAÇ BEYAZLIK GİDERİ LOSYON İÇERİĞİ: 
Aqua, Alcohol denat, Triethanolamine, Sodium Thiosulfate, Bismuth citrate, Peg-40 Hydrogenated castrol oil, Trideceth-9, Sulfur, Pantenol, Acetic Acid, Parfum (Fragnance), Citronellol, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool.

StopGrey kurşun asetat, civa gibi ağır metaller içermeyen yüksek teknolojiyle üretilmiştir. Benzersiz formülü tamamen güvenlidir. 

STOPGREY SAÇ BEYAZLIK GİDERİCİ LOSYON KULLANIMI:
STOPGREY herhangi bir renkteki saç üzerinde titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. STOPGREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar. Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman gerekebilir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

– UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATI OKUYUNUZ:

– KULLANIMDAN ÖNCE VE KULLANIM SÜRESİNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz.

– Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız.

– Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, StopGrey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır. Elde ettiğiniz saç rengini korumak için StopGrey losyonunu haftada 2 veya 3 kez, her zaman temiz ve tamamen kuru saça uygulayınız.

STOP GREY SIK SORULAN SORULAR:

StopGrey onaylı bir ürün mü?
StopGrey Avrupa’nın en önemli saç bakım ürünleri geliştirme laboratuvarı SOCO tarafından Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun olarak İtalya’da üretilmiştir. Dünyanın en önemli akademi merkezlerinden biri olan Ferrara Üniversitesi tarafından etkinliği ve güvenilirliği test edilip onaylanmıştır. StopGrey Türkiye’de de mevcut yasal izinler çerçevesinde satışa sunulmuştur.

StopGrey’i kimler kullanabilir?
StopGrey saçı beyazlayan, bu durumdan rahatsız olan erkek ve kadınlar tarafından kullanılabilir. Saç insanoğlunun en önemli aksesuarlarından biridir. Saç mitolojide aşkı temsil eder, insanlar genç imajlarını ve çekiciliklerini saçlarıyla tedarik edebilirler. Saçı beyazlayan herkes Stop Grey Losyon'u güvenle kullanabilir.

StopGrey nerelerde satılmaktır?
StopGrey resmi online satış sitesi Dogalecza'da, Watsons Mağazalarında ve eczanelerde satılmaktadır. Sitemizden sipariş ettiğiniz StopGrey aynı gün faturasıyla birlikte kargoya verilir ve siz ertesi gün teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

StopGrey her saç renginde nasıl etkili oluyor?
İnsanoğlunda saç rengini belirleyen faktör saç gövdesi içinde bulunan pigment tüpleridir. Bu tüplerin yapısındaki gözenekler geniş hacimliyse saç gövdesi daha çok pigment depolayabildiği için saç koyu renkli, dar hacimliyse sarı – kahve gibi açık tonlu olur. Stop Grey boş olan pigment gözeneklerini melanini taklit eden bir renk pigmentiyle doldurduğu için saçınızın rengi orijinal şekline geri dönmektedir.

Stop Grey’in saç boyalarından farkı nedir?
Saç beyazlaması melanosit hücrelerinin azalmasıyla birlikte saç gövdesindeki pigment tüplerine melanin maddesini üretememesi nedeniyle oluşur. StopGrey bu tüplerdeki azalan veya yok olan pigment seviyesini tamamlayarak saçın rengini doğal bir şekilde geri kazanmasını sağlar. Saç boyalarıysa saç gövdesinin dış yüzeyini boya maddesiyle bir kalıntı şeklinde kaplayarak etkisini gösterir. Dolayısıyla saç nefes alamaz ve kendisi için gerekli olan nemi sağlayamaz. Fakat StopGrey tamamen insan fizyolojisine uygun bir şekilde doğal etki gösterir.

StopGrey ne kadar sürede etki gösterir?
Stop Grey’i kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Saçınızın fizyolojik yapısına bağlı olarak 10 günden 30 güne kadar bir süre içinde pigment depolarını doldurarak saçların yeniden ana rengine kavuşmasını sağlar. Sürenin kişiden kişiye değişme nedeni tamamen saçın yapısıyla alakalıdır. Pigment tüplerindeki gözenekler dar yapıdaysa süre uzayabilir, geniş yapıdaysa süre kısalır.

StopGrey’i kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
StopGrey’den tam ve kesin bir sonuç almak için şu hususlar çok önemlidir; 1- Kullanım öncesi ve kullanım süresince losyon kutusunu iyice çalkalayınız. 2- Mutlaka uygulamayı sabah saatlerinde yapınız. 3- Uygulama esnasında saçınızın temiz ve kuru olmasına önem gösteriniz.

StopGrey’in etkisi kalıcı mı?
StopGrey ana saç rengini kazanıncaya kadar her gün kullanılır. İstediğiniz renk tonuna kavuştuktan sonra varolan sonucu korumak ve saç gövdesindeki pigment tüplerini daima dolu halde tutmak için haftada birkaç defa kullanmanız tavsiye edilir. Böylece sonucu kalıcı hale getirmiş olursunuz.

StopGrey’i sadece saçımın bir kısmına uygulayabilir miyim?
StopGrey’i yalnızca saçınızın bir kısmına örneğin şakaklarınıza kullanabileceğiniz gibi saçınızın tümüne de uygulayabilirsiniz. StopGrey’i hangi saç bölgesine uygularsanız orada sonuç alırsınız.

StopGrey’i bayanlarda kullanabilir mi?
StopGrey genellikle erkekler tarafından tercih edilen bir üründür. Çünkü erkeklerde boya yapay görünmektedir, kadınlar genelde ana saç renklerinin aksine saç boyası gibi radikal renk değişimlerini tercih etmektedirler. Doğal görünümlerini arzu eden ve buna kavuşmak isteyen bayanlar da Stop Grey’i kullanarak istedikleri etkili sonucu elde edebilirler. Dolayısıyla bayanlar tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca dip boyası derdinden kurtulmak için StopGrey özellikle saçlarını boyayanlar tarafından da talep görmektedir.

StopGrey’i nasıl kullanmalıyım?
Kullanımdan önce ve kullanım süresince şişeyi iyice çalkalayınız. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz. Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız. Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, Stop Grey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır.

StopGrey deride leke bırakır mı?
StopGrey saç boyası olmadığı için deride ve giysilerinizde leke bırakmaz.

Stop Grey’in herhangi bir yan etkisi var mı?
StopGrey Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. İçeriğinde kurşun, asetat, civa gibi ağır metaller, zararlı kimyasallar barındırmaz. Formülasyonunda insan sağlığına olumsuz etki eden herhangi bir öğe taşımaz. Güvenilirliği yapılan klinik testlerle de kanıtlanmıştır. StopGrey tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmış, olumlu sonuçlar alınmış ve herhangi bir sağlık sorununa yol açmamıştır.

StopGrey’i kullandıktan sonra denize girebilir miyim?
StopGrey Losyon’u saçınıza uygulayıp iyice kuruttuktan sonra denize girmenizde bir etki kaybı yaşanmaz.

StopGrey’i nasıl sipariş verebilirim?
StopGrey’i sitemizden sepetinize ekleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz 0 (312) 220 35 55 müşteri hizmetlerimizi arayarak anında siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüz siparişinizden sonra 24 saat içinde size güvenle teslim edilir. 
YORUMLARÜrün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
YORUMLARA GÖZ ATIN
ilk birkaç haftadan sonra saçlarım renk almaya başladı. oldukça etkili sonuçlar aldım. koruyucu olarak şimdi nadiren sürüyorum.
**** **** @ 25 Şubat 2020
Ürünü babam için sipariş verdim. oldukça memnun.
**** **** @ 22 Şubat 2020
Hızlı ve kullanımı kolay. Şampuan ve çeşitli renklerde harcayacak zamanı olmayanlar için mükemmel
cincot @ 21 Şubat 2020
Harika bir ürün. Düzenli olarak kullanılırsa etkili sonuç.
gioit @ 21 Şubat 2020
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİN YASAL TANIMI: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.


GIDA TAKVİYELERİ HAKKINDA UYARI Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dogalecza.com.tr aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Yenilik ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar olmak için
E-Bültene kayıt olun.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.